O nás

Zámečnickou výrobou se naše firma zabývá již od roku 1990. Do roku 1998 jsme vyráběli na živnostenský list pod obchodním jménem zakladatele firmy Jaroslava Grohmanna – GROMFI. Firma GROZA s.r.o. vznikla v roce 1998.

Za tuto dobu jsme nastřádali dostatek zkušeností, proto jsme schopni vyrábět nejen malé konstrukce, ale i velké celky, např. celnice Mosty u Jablunkova – 150 t zabudovaného materiálu nebo obchodní dům Superbala v Přerově.

Typové přihradové konstrukce a opláštění zateplenými ocelovými panely, vybavené světlíky, dále vrata, dveře, okna.

Stavba školy v Dolanech – sedlové vazníky rozpětí 22 m, vyráběné na dílně a jako celek převážené na stavbu a následně zabudované.

Stavba Renault Olomouc – mostová konstrukce postavená na čtyřech sloupech základna sloupů 8 x 8 m, půdorys patrové budovy 22 x 22 m.

Výroba

ocelové dveře, vrata, okna, mříže mobilní stavební buňky technologická zařízení, přípravky polohovadla, regály, dopravníky

Výroba a montáž

ocelová schodiště i kruhová, zábradlí i dobová, oplocení, světlíky, různá zastřešení včetně nastřelení plechové, krytiny, příhradové konstrukce, atypické ocelové konstrukce dle projektové dokumentace

obrábění

soustruh, fréza